Ja çfarë ndikoi në ndarjen e Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:56 26-10-2016 Ja çfarë ndikoi në ndarjen e Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Ndarja e çiftit të njofhur është përfolur gjatë dhe ende nuk ka një arsye konkrete si shkak për ndarejn e tyre.

Por ditët e fundit ka dalë në pah një tjetër detaj rreth çiftit  dhe mesa duket Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë pasur edhe një shkak më tepër, që i ka çuar drejt mosmarrëveshjeve. Dhe është pikërisht ‘Lufta’ Clinton – Trump.

CNN shkruan se aktori është një mbështetës i Donald Trump, ndërsa ish-gruaja e tij, Jolie, preferon të qeveriset nga Hillary Clinton.

Pitt në vazhdimësi është shprehur se i ka ardhur në majë të hundës mënyra sesi demokratët kanë “luajtur” me paratë e tyre. Ndërsa Angelina, përveçse një aktiviste që thekson se femrat duhet të kenë më shumë karrige pushteti nëpër botë, ka edhe lidhje gjaku me zonjën Clinton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16178584098816
array(1) { ["section"]=> string(63) "ja-cfare-ndikoi-ne-ndarjen-e-angelina-jolie-dhe-brad-pitt-57407" }