Ja çfarë ndodh kur femrat VIP bëhen 'tapë’, FOTOT e 'shfaqjes' pas festës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 23-02-2017 Ja çfarë ndodh kur femrat VIP bëhen 'tapë’, FOTOT e 'shfaqjes' pas festës

Shpeshherë festat e VIP-ave nuk janë vetëm shfaqje e veshjeve të tyre luksoze dhe moderne…

Në shumë raste këto festa të mbushura me alkool janë shkak që vajzat e showbiz-it të dalin jashtë vetes dhe të tregojnë më shumë se ç’duhet.

E tillë ka qenë edhe ceremonia e një nate më parë në “BRIT Awards” ku pas festës ka qenë shfaqja e vërtetë shkruan ‘Daily Mail’.

Bukuroshet e Hollywood pas festës kanë qenë krejtësisht të pakujdesshme dhe të shthuruara ku nuk kanë munguar gjestet e turpshme ku ata kanë shfaqur edhe pjesët e tyre intime teksa ngrenë këmbët kur janë në makinë.

pi5.jpgpi7.jpgpi8.jpgpi.jpgpi1.jpgpi2.jpgpi3.jpgpi4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17004704475403
array(1) { ["section"]=> string(74) "ja-cfare-ndodh-kur-femrat-vip-behen-tape-fotot-e-shfaqjes-pas-festes-69686" }