Ja çfarë ndodh kur futesh me rroba në kampin e nudistëve (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:36 08-08-2015

Në kampin e nudistëve ka vetëm një rregull; duhet të futesh nudo. Por çfarë ndodh kur shkel rregullin dhe futesh i veshur?

Përgjigja është e thjeshtë. Arrestohesh nga një polic nudist. E njëjta gjë i ka ndodhur edhe një personi të veshur me rroba i cili ka shkelur fushën e disa nudistëve që po luanin kriket. Ndiqeni këtë video humoristike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093460083007812
array(1) { ["section"]=> string(68) "ja-cfare-ndodh-kur-futesh-me-rroba-ne-kampin-e-nudisteve-video-18016" }