Ja çfarë ndodh kur shkuma e flokëve ngatërrohet me shkumën e ndërtimit…

Publikuar tek: bota, më 21:35 06-09-2016 Ja çfarë ndodh kur shkuma e flokëve ngatërrohet me shkumën e ndërtimit…

Një grua ka përfunduar në spital për një ngatërresë të vogël, por që mesa duket do t’i kushtojë asaj flokët.

Në vend që të përdorte shkumën për t’i dhënë formë flokëve, gruaja rreth të 50-ave ka vendosur gabimisht shkumën që përdoret për ndërtim.

Gruaja është nga Evropa Lindore, ndërsa fotoja e saj duke pritur në hollin e spitalit me shkumën e ndërtimit mbi kokë ka bërë xhiron e botës.

Ashtu si kushdo që kujdeset për pamjen, edhe gruaja “misterioze” ka dashur të shfaqet sa më e paraqitshme, pasi siç thonë “flokët janë gjysma e bukurisë”.

Teksa qëndron ulur në stolin e pritjes, në fytyrën e gruas shihet edhe zhgënjimi nga “aksidenti” i vogël me shkumë, që mesa duket do t’i kushtojë prerjen e flokëve.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011747121810913
array(1) { ["section"]=> string(76) "ja-cfare-ndodh-kur-shkuma-e-flokeve-ngaterrohet-me-shkumen-e-ndertimit-52120" }