Ja çfarë preferon të bëjë në fundjavë Klaudia Pepa (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:55 25-09-2016 Ja çfarë preferon të bëjë në fundjavë Klaudia Pepa (Foto)

Balerina e njohur tashmë dhe në vendet e tjera europiane, prej shumë kohësh jeton në Itali.

Një  ditë fundjave Klaudia e kalon duke bërë selfie.

“E diela ime? Duke bërë selfie në shtëpi. Fundjavë të këndshme të gjithëve”-shkruan Klaudia teksa ka postuar një foto me të brendshme dhe një xhiboks sportiv rozë duke bërë selfie.

klaudia_kla.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030456066131592
array(1) { ["section"]=> string(61) "ja-cfare-preferon-te-beje-ne-fundjave-klaudia-pepa-foto-54068" }