Ja cili është doktori që dha raportin e Doshit, pavarësisht skepticizmit në rrjetet sociale

Publikuar tek: aktualitet, më 16:26 23-03-2015 Ja cili është doktori që dha raportin e Doshit, pavarësisht skepticizmit në rrjetet sociale Mjeku kardiolog Eduard Shota me bashkeshorten Aurelen

Ndërkohë që po flitet për raportin mjeksor të Tom Doshit, duket se në rrjetet sociale por edhe vetë mes deputetëve po qarkullon lajmi se kjo mund të jetë një “sajesë”. Por në fakt, siç duket dhe nga rrjetet sociale, Eduard Shota, është mjek kardiolog i vërtetë, dhe është i punësuar me kohë të plotë në spitalin Hygeia. 

Ai është i martuar me zonjën Aurela Shota, e cila punon gjithashtu në sistemin e mjekësisë. Doktori që i ka dhënë raportin deputetit Tom Doshi, është i specializuar në detyrën e tij, dhe ka dhënë një informacion të detajuar se cilat kanë qenë simptomat e pacientit.

Ndërkaq, në foton që po publikojmë, ai shfaqet me bashkëshorten Aurelën, gjatë një vizite jashtë vendit. Në profilet e të dyve në facebook, ka të dhëna të plota mbi punësimin dhe kualifikimet e doktorit si një mjek mjaft i kualifikuar. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetarja Jonida Shehu përndiqej prej dy vitesh, në pranga 33 vjeçari
Korçë, pranga dy zyrtarëve e Drejtorisë së Transportit Rrugor për korrupsion »
Article Logic
Execution time: 0.013505935668945
array(1) { ["section"]=> string(95) "ja-cili-eshte-doktori-qe-dha-raportin-e-doshit-pavaresisht-skepticizmit-ne-rrjetet-sociale-6738" }