Ja cilin këngëtar shqiptar dëgjon Lulzim Basha, i referohet “live” tekstit të këngës

Publikuar tek: politike, më 18:01 03-12-2015

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duket se është i mirë informuar edhe për prurrjet më të reja në fushën e muzikës shqiptare, përveç politikës.

Gjatë emisionit “Studio e hapur” të gazetares Eni Vasili, Basha ka zgjedhur të flasë me “fjalë të vogla”.

Me tre fjalë, të flasim me fjalë të vogla, siç thotë Flori Mumajesi te numri i fundit. Të mos flasim me fjalë të mëdha”, thotë Basha. Ndërsa vetë këngëtari e ka shkëputur këtë pjesë nga intervista dhe e ka publikuar në profilin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089750289916992
array(1) { ["section"]=> string(87) "ja-cilin-kengetar-shqiptar-degjon-lulzim-basha-i-referohet-live-tekstit-te-kenges-26885" }