Ja dëshmia që Geti dhe Marina nuk janë më bashkë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:53 10-02-2017 Ja dëshmia që Geti dhe Marina nuk janë më bashkë (FOTOT)

Çifti shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca mesa duket janë në krizë.

Fakti që ata janë larguar me njëri-tjetrin e tregon dhe 'heshtja" e tyre, kryesisht e Marinës në rrjetet sociale.

Moderatorja dhe këngëtari prej një muaji nuk kanë postuar asnjë foto apo aktivitet të tyre bashkë në Instagram. Ndërsa prej një jave Marina nuk ka publikuar asnjë foto, qoftë edhe vetëm.

 

marian.png

geto.png

Nga ana tjetër Geti foton e fundit me Marinën e ka publikuar para një muaji, ndërsa sot teksa ka postuar një foto të vetën shkruan, “Jeta nuk është perfekte por veshja mund të jetë”.

Çfarë po ndodh me Getin dhe çfarë nuk ja bën perfekte jetën këngëtarit? Këtu lindin të tjera dyshime, raporton newsbomb.al.

Edhe burime pranë çiftit kanë pohuar për Magazina.al se ata po kalon një krizë dhe janë drejt ndarjes. Megjithatë deri tani nuk ka patur asnjë reagim nga ana e tyre. /Newsbomb.al/ 

marina.png1221.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026620149612427
array(1) { ["section"]=> string(60) "ja-deshmia-qe-geti-dhe-marina-nuk-jane-me-bashke-fotot-68364" }