'Ja dola të mos ha dru', Ermali publikon FOTON e Amit dhe jep këshilla për të gjithë çiftet e martuara

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:01 19-09-2019 'Ja dola të mos ha dru', Ermali publikon FOTON e Amit dhe jep këshilla për të gjithë çiftet e martuara

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar.

Çifti prej disa ditësh ndodhen me pushime në Capri të Italisë dhe kanë postuar shpesh foto në rretet sociale.

Së fundmi, ka qenë Ermali ai që ka publikuar një foto ku shfaqet Ami duke pozuar në shkëmbinj dhe jep një këshillë për të gjithë personat e martuar.

Plot humor, moderatori shkruan në fund se ia doli t'i realizonte bashkëshortes një foto para se  të 'hante dru'.

Statusi i plotë:

Të dashur miq që jeni të martuar... Nëse doni të shkurtoni sherret me gruan dhe të parandaloni divorcin ose krimin në familje, ju jap një këshillë të vyer.

Bëni një Master,Kurs të Avancuar ose të paktën merrni disa mësime online për Fotograf ose si të bëni fotografi.

Më besoni, mënyra dhe aftësia juaj për të bërë një foto të hajrit do të përcaktoj dhe mundësinë për të bërë ndonjë gjë në darkë. Këtë foto e kam bërë mbas 1 orë e çerek përgatitje dhe 2 orë Photoshooting të dedikuar. Rreth 3000 foto u shkrepën... por ja dola... Unë Ja Dola...  dmth ja dola që mos ha i super dru...

@amardatoska të dua.Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007274866104126
array(1) { ["section"]=> string(106) "ja-dola-te-mos-ha-dru-ermali-publikon-foton-e-amit-dhe-jep-keshilla-per-te-gjithe-ciftet-e-martuara-179038" }