Ja emrat e dy drejtorëve të vetëm të policisë që nuk i kapi “furtuna” e shkarkimeve dhe lëvizjeve

Publikuar tek: aktualitet, më 12:40 27-04-2017 Ja emrat e dy drejtorëve të vetëm të policisë që nuk i kapi “furtuna” e shkarkimeve dhe lëvizjeve Edmond Tarkaj dhe Perlat Vatoci

“Furtunë” shkarkimesh e lëvizjesh të bëra tashmë zyrtare nga Policia e Shtetit.

Janë shkarkuar drejtorët e policisë në 10 qarqe të vendit dhe vetëm dy i kanë mbijetuar “stuhisë”, raporton newsbomb.al.

Bëhet fjalë për fjalë për drejtorin e Dibrës dhe drejtorin e Kukësit.

Edmond Tarkaj, Drejtor i Policisë së Qarkut të Dibrës dhe Perlat Vatoci, Drejtor i Policisë së Qarkut të Kukësit nuk janë lëvizur nga detyra, raporton newsbomb.al.

LISTA E SHKARKIMEVE DHE LËVIZJEVE TË DREJTORËVE TË POLICISË:

ARDI VELIU, zëvendëson Ervin Hodaj Drejtori i Policisë së Qarkut Tiranë

ALFRED ÇEPE zevendeson Perlat Çullhaj,   Drejtori i Policisë së Qarkut Durrës

GENTJAN SHEHAJ zëvendëson Jael Çela, Drejtor i Policisë së Qarkut të Vlorës

LORENC PANGANIKA zëvendëson Arianit Arapi,   Drejtor i Policisë së Qarkut të Gjirokastrës

ARBEN SKËNDO, zëvendëson Ajet Zyberi,   Drejtor i Policisë së Qarkut të Korçës  

 DYLAVER SHIMAJ zevendeson  Fatmir Lleshi, Drejtori i Policisë së Qarkut të Beratit

ALBERT NUSHI zëvendëson Neritan Nallbati,   Drejtor i Policisë së Qarku të Fierit

ARBEN DASHI zevendeson Alfred Çepe, Drejtor i Policisë së Qarku të Elbasanit 

GJOVALIN LOKA, zëvendëson Alban Çela,   Drejtor i Policisë së Qarku të Shkodrës

BLEDAR ÇELIKU zëvendëson Ermal Muça, Drejtor i Policisë Qarkut të Lezhës

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Furtuna” e policisë, shkarkohen drejtorët e qarqeve, ikën edhe shefi i Tiranës e zyrtari i SHKB (LËVIZJET E BUJSHME-EMRAT)
Pak metra larg vrasjes së dyfishtë në Sukth, sot ndodh një tjetër ngjarje e rëndë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011311054229736
array(1) { ["section"]=> string(101) "ja-emrat-e-dy-drejtoreve-te-vetem-te-policise-qe-nuk-i-kapi-furtuna-e-shkarkimeve-dhe-levizjeve-76623" }