Ja emrat e vërtetë të këngëtarëve shqiptarë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:32 09-11-2015 Ja emrat e vërtetë të këngëtarëve shqiptarë

Ata sot janë ndër këngëtarët më të preferuar nga shqiptarët, por shumë prej nesh i njohim vetëm me emrin e artit dhe jo atë të vërtetin.

Nëse dikush do ju pyeste se kush është Ylber Abdullahu, ju me siguri do ngrinit supet në shenjë mohimi. Po Orhidea Latifi dhe Kushtrim Ademi, i njihni? Nëse jo, “Mad” ka publikuar një listë me emrat e vërtetë të disa prej këngëtarëve shqiptarë. 

name1.jpg

Tuna Sejdiu – Altuna Sejdiu

Cozman – Ylber Abdullahu

Dr. Majk – Kastriot Rexha

Ghetto Geasy – Getoar Selimi

name2.jpg

Kida – Orhidea Latifi

Mozzik – Gramoz Aliu

Gjiko - Asdren Gjikolli

Capital T - Kushtrim Ademi

name3.jpg

2Ton - Arton Avdyli

Gold AG - Arian Agushi

MC Kresha - Kreshnik Fazliu

Lyrical Son - Festim Arifi

name4.jpg

Noizy – Rigels Rajku

Stresi- Arkimed Lushaj

Big Basta- Gerald Xhari

Stine- Ernest Duka

name5.jpg

Skivi - Visar Shala

Agon Amiga - Agon Sylejmani

2po2 - Besnik Canolli

Kallashi - Donjeta Kosumi

name6.jpg

Dj Blunt - Edon Dedi

Real 1 - Ilir Zhita

Vig Popa - Vigan Boletini

BimBimma- Burim Kursani

Getinjo- Getoar Aliu

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031007051467896
array(1) { ["section"]=> string(49) "ja-emrat-e-vertete-te-kengetareve-shqiptare-25048" }