Ja fenomeni që po ‘çmend’ rrjetin, keni dëgjuar për 'sfidën e letrës? (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:51 21-01-2018 Ja fenomeni që po ‘çmend’ rrjetin, keni dëgjuar për 'sfidën e letrës? (Video)

Tashmë është bërë e modës që në rrejet sociale të zhvillohen sfida.

Më e reja prej tyre është “paper challenge". Kjo sfidë ka të bëjë me balancën dhe sa mund ta kotrolloni ju trupin tuaj. Fillimisht ajo nisi mes ikonave të fitnes-it ndërsa tanmi është parhapur gjerësisht na rrjetet sociale.

Njerëz të ndryshëm vendosin në tokë një letër të cilën duhet ta kapin me gojë, pa e prekur me duar ndërkohë që njërën këmbë e mbajnë në ajër. E vështirë për ta marrë me mend?

Ja disa video të kësaj sfide e cila është bërë virale:

 

ได้ผ่านตา กับ #paperchallenge เลยอยากลองบ้าง รอดไม่รอด รู้กัลลลล ???? inspiration can be found anywhere if you have an open-mind ???? เห็นชาว #barrebesties ตั้งใจทำ Beachbody challenge ที่ค่อนข้างยาก ก็รู้สึกปลื้มใจแทนคุณครูที่ทุ่มเทในการจัดโปรแกรม มาฟิตกันต่อ อย่าเพิ่งท้อนะคะ ขนาดแอมบาสซาเดอร์อย่างเรายังต้องอาศัยพลังกลุ่ม ถึงทำได้ตลอดรอดฝั่งแบบสวยๆเลยค่า ?? don't ever underestimated the group power ??? . . . be a real influencer for your love ones #กินสิจะได้ตั้งใจฟิตแบบเลา ?✌? . . . #practiceandalliscoming #physique57 #physique57bkk #coreworkout #fitgirl #fitness #fitspo #fitfam #fitnessfirst #lululemon #gymtime #gymlife #lifestyle #workout #aesthetic #physique #motivation #beauty #passion #health #lean #strongwomen #beoriginal #inspiration

A post shared by Jeab Praewpailin (@jeabpraew) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096280574798584
array(1) { ["section"]=> string(77) "ja-fenomeni-qe-po-cmend-rrjetin-keni-degjuar-per-sfiden-e-letres-video-107428" }