Ja formacioni që do të hedhë në fushë De Biasi kundër serbëve, del 11-ja e parë

Publikuar tek: sport, më 19:46 07-10-2015 Ja formacioni që do të hedhë në fushë De Biasi kundër serbëve, del 11-ja e parë

Mediat sportive po flasin për formacionin e parë që do të hedhë në fushë trajneri De Biasi në ndeshjen kundër Serbisë.

Formacioni startues i Shqipërisë sipas sportal.al do të jetë: Berisha, Hysaj, Cana, Gjimshiti, Agolli, Lila, Xhaka, Basha, Memushaj, Lenjani, Balaj.

Ndërkohë që duket se në stol në startin e ndeshjes do të jenë disa lojtarë që kanë shkëlqyer këto kohët e fundit si Amir Abrashi, Alban Meha, Burim Kukeli, Herolind Shala, Shkëlzen Gashi e Sokol Cikalleshi.

De Biasi ka rikthyer si titullar Migjen Bashën, Andi Lilën, Bekim Balajn e Ledian Memushajn.

Lexo edhe: De Biasi dhe Cana kërkojnë fitoren: Respektojmë kundërshtarin, por ne duam të shkojmë në Francë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019788980484009
array(1) { ["section"]=> string(84) "ja-formacioni-qe-do-te-hedhe-ne-fushe-de-biasi-kunder-serbeve-del-11-ja-e-pare-22583" }