Ja foto nudo e Bleonës që çmendi Arjan Çanin dhe publikun

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:42 25-09-2015 Ja foto nudo e Bleonës që çmendi Arjan Çanin dhe publikun

Është e vërtetë që publiku duhet të kishte tema më të rëndësishme për tu fokusuar këto ditë, megjithatë e gjithë vëmendja është mbi Bleonën.

E nisi me akuzat ndaj gazetares Iva Tiço, nuk kurseu as personazhe të tjera, por qershia mbi tortë për fansat e Bleonës, mesa duket është pikërisht kjo foto e publikuar sot në mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë”.

Nuk është surprizuar vetëm gazetari Arjan Çani me këto foto, por edhe publiku që e ka ndjekur dhe tashmë në rrjetet sociale po flitet dhe kërkohet vetëm kjo foto nudo e këngëtares shqiptare.

Lexo edhe: Pas këmbënguljes së Bleonës, Arjan Çani i prek të pasmet live në emision (Video)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037140846252441
array(1) { ["section"]=> string(63) "ja-foto-nudo-e-bleones-qe-cmendi-arjan-canin-dhe-publikun-21676" }