Ja harta e kultivimit të kanabisit sipas Partisë Demokratike

Publikuar tek: politike, më 13:36 07-09-2015 Ja harta e kultivimit të kanabisit sipas Partisë Demokratike

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka postuar hartën e krahasuar të Shqipërisë me zonat e mbjelljes së drogës në vend.

“Ja harta e kultivimit të drogës sipas vetë raporteve zyrtare të policisë së shtetit”, shkruan Basha në Facebook.

Harta, sipas Bashës, krahason vendet e kultivimit të drogës në vitin 2013, me tre zona, dhe në vitin 2015 ku thuajse çdo zonë dhe qytet në vend kultivon drogë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083379745483398
array(1) { ["section"]=> string(66) "ja-harta-e-kultivimit-te-kanabisit-sipas-partise-demokratike-20165" }