Ja kë puth në buzë Çiljeta Xhilaga, nuk është as i biri dhe as Albani (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:55 10-11-2016 Ja kë puth në buzë Çiljeta Xhilaga, nuk është as i biri dhe as Albani (FOTO)

Çiljeta Xhilaga tashmë është moderatore e emisionit “Tu si qui vales” në Vizion Plus. E veshur me një fustan të gjatë të bardhë ku duket tepër fine,  në kuadër të një loje të programit ajo ka puthur një qenush gjigant. 

ciljeta_xhilaga.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033425092697144
array(1) { ["section"]=> string(79) "ja-ke-puth-ne-buze-ciljeta-xhilaga-nuk-eshte-as-i-biri-dhe-as-albani-foto-59146" }