Ja kompleksi ku po stërvitet Kombëtarja, para miqësoreve në Austri (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 13:45 23-05-2016 Ja kompleksi ku po stërvitet Kombëtarja, para miqësoreve në Austri (FOTOT)

E kanë marrë vrullshëm me stërvitjen djemtë e Kombëtares Shqiptare. Ky është pikërisht vendi ku po stërviten, një kompleks i mirëorganizuar që quhet ‘’Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf Hotel’’.

I pajisur më së miri me fusha dhe palestër, djemtë do mund të kridhen në pishinën e kompleksit, por mund të shfrytëzojnë edhe SPA-në për pak më shumë relaks.

Kompleksi ndodhet në Buchgreithweg 351, Waltersdorf. Me djemtë ndodhet edhe fotografi Gent Shkullaku. Shqipëria do të zhvillojë ndeshjen në 29 maj me Katarin dhe më pas me Ukrahinën, më 3 qershor.

kompleksikombetarja3.jpgkompleksikombetarja4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029724836349487
array(1) { ["section"]=> string(77) "ja-kompleksi-ku-po-stervitet-kombetarja-para-miqesoreve-ne-austri-fotot-41258" }