Ja koreografia e dy tifozerive në derbin Partizani-Tirana (Foto)

Publikuar tek: sport, më 20:09 04-05-2015 Ja koreografia e dy tifozerive në derbin Partizani-Tirana (Foto)

Stadiumi “Qemal Stafa” është mbushur në maksimumin e kapacitetit të tij nga tifozeritë e ekipeve të Partizanit dhe Tiranës.

Edhe pse ndeshja vazhdon të jetë me rezultatin 0-0, atmosfera në stadium është shpërthyese. Të dyja tifozetitë kanë dhuruar spektaklin e tyre koreografik në mbështetje të ekipeve të zemrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022597074508667
array(1) { ["section"]=> string(68) "ja-koreografia-e-dy-tifozerive-ne-derbin-partizani-tirana-foto-10370" }