Ja ku e kaluan 8-Marsin çifti Veliaj-Xoxa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:19 09-03-2015 Ja ku e kaluan 8-Marsin çifti Veliaj-Xoxa

Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale një foto ndryshe.

Dukeqenëse kujdesi dhe mirëqenia sociale janë detyrat e Veliajt, ai ka vendosur mos dalë jashtë këtij “perimetri” dhe ditën e 8-Marsit së bashku me Ajola Xoxën kanë qenë me punonjësit e Shërbimit Social.

“E kaluam 8 Marsin me Ajolën pranë atyre që s'njohin festë e shërbejne 24/7! Krenar për Shërbimin Social”, shkruan Veliaj duke mos vënë theksin te protagonistja e vogël që duket në foto, aq sa te punonjësit e tij.

Megjithatë nuk duam të bëhemi paragjykues. Fundja, vogëlushja në foto tregon më shumë se sa fjalët që mund të thoshte Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16728210449219
array(1) { ["section"]=> string(46) "ja-ku-e-kaluan-8-marsin-cifti-veliaj-xoxa-5373" }