Ja ku mund të gjeni gjithçka mbi zgjedhjet parlamentare në Shqipëri (Kandidatët,mandatet, numri i votave...)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:22 15-05-2017 Ja ku mund të gjeni gjithçka mbi zgjedhjet parlamentare në Shqipëri (Kandidatët,mandatet, numri i votave...)

Database www.vota.al.

Këtu mund të gjeni gjithçka mbi zgjedhjet parlamentare nga 1991 dhe deri 2017. Zgjedhjet, kandidatët dhe numri i votave në çdo zonë zgjedhore dhe qendër votimi. Akses falas për secilin që kërkon të njohë historikun e votës në lagjen e tij, për partinë e tij, për koalicionin dhe kandidatët.

Ky është një realizim i Institutit të Studimeve Politike (ISP) dhe Fondacionit gjerman "Konrad Adenauer" (KAS).

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh në Shqipëri, bashkia nxjerr në ankand rigonin, dafinën, e pyjet e zonës
Çfarë bëri Rama fill pas takimit tej parashikimeve me zyrtarin e lartë amerikan »
Article Logic
Execution time: 0.011547088623047
array(1) { ["section"]=> string(108) "ja-ku-mund-te-gjeni-gjithcka-mbi-zgjedhjet-parlamentare-ne-shqiperi-kandidatet-mandatet-numri-i-votave-78667" }