Ja ku ndodhet bosi që mori paratë e shqiptarëve e “lau duart” me drejtësinë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:51 12-08-2016 Ja ku ndodhet bosi që mori paratë e shqiptarëve e “lau duart” me drejtësinë

“Surpriza”, ish-pronari i firmës piramidale i pranishëm te Festa e Birrës

Mes qindra qytetarëve të pranishëm në Festën e Birrës në qytetin e Korçës, ka qenë edhe ish-pronari i firmës piramidale “Vefa”, Vehbi Alimuçaj.

Ai është parë i relaksuar në shoqërinë e të shoqes dhe një çifti tjetër në ambientet e Bar Amerikës. Pas mbylljes së “hesapeve” me drejtësinë shqiptare, Alimuçaj, vijon të shijojë i qetë jetën duke u dëfryer edhe në evente festive si Festa e Birrës në Korçë, madje nga fotot duket se ka shtuar edhe në peshë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027168035507202
array(1) { ["section"]=> string(79) "ja-ku-ndodhet-bosi-qe-mori-parate-e-shqiptareve-e-lau-duart-me-drejtesine-49499" }