Ja ku përfundon kapiteni i kombëtares, Lorik Cana pas daljes me karton te kuq

Publikuar tek: sport, më 15:18 11-06-2016 Ja ku përfundon kapiteni i kombëtares, Lorik Cana pas daljes me karton te kuq

Kapiteni i kombëtares Lorik Cana pas daljes me karton të kuq, moment kur ka shpërthyer edhe në lot, ka përfunduar ne tribunë.

Ashtu sic nuk na e kishte marrë mendja se do e shihnim sot, të veshur me kostum. Zhgënjimi në fytyrën e kapitenit është i dukshëm ndërsa dhe tifozët e shohin me zhgënjim. Cana mori kartonin e dytë të verdhë në minutën e 36 të takimit duke lënë me 10 lojtarë kombëtaren. Rezultati Shqipëri-Zvicër: 0-1.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028794050216675
array(1) { ["section"]=> string(82) "ja-ku-perfundon-kapiteni-i-kombetares-lorik-cana-pas-daljes-me-karton-te-kuq-43194" }