Ja kujt i rrëfen gjithçka Rozana Radi (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:17 25-08-2016 Ja kujt i rrëfen gjithçka Rozana Radi (Foto)

Rozana Radi ka ditë që ka nisur pushimet teksa ka ndarë me miqtë dhe disa foto me bikini.

Këngëtarja, por jo vetëm pasi ajo tashmë është dhe aktore, ka treguar sekretin e saj.

Rozana e do shumë natën pasi mendon se asaj mund t'i rrëfesh gjithçka.

“Duhet ta duash natën! Eshte e vetmja që mund t’i rrëfesh gjithçka!”-shrkuan Rozana.

Por, a i rrëfen këngëtarja natës çdo sekret të saj? 

rozana_radi_rrefen.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030679941177368
array(1) { ["section"]=> string(48) "ja-kujt-i-rrefen-gjithcka-rozana-radi-foto-50805" }