Ja kujt ia dhanë pikët anëtarët e jurisë sonë në Eurovision

Publikuar tek: kulture-art, më 12:13 25-05-2015 Ja kujt ia dhanë pikët anëtarët e jurisë sonë në Eurovision

Në votimin për shtetet pjesëmarrëse në finalen e madhe të Eurovision 50% të votave e përbënin pikët e jurisë profesiniste.

Zhani Ciko, Arta Marku, Bojken Lako, Klodian Qafoku dhe Olsa Toqi ishin anëtarët e jurisë sonë të cilët dhanë pikët e tyre që iu bashkuan edhe atyre të televotimit të publikut për dhënien e vlerësimit final të secilit prej shteteve.

Më poshtë do njiheni me mënyrën se si i kanë vlerësuar anëtarët e jurisë profesioniste këto shtete në finalen e madhe të Eurovisionit e cila nuk shkoi siç pritej për Shqipërinë.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024344205856323
array(1) { ["section"]=> string(65) "ja-kujt-ia-dhane-piket-anetaret-e-jurise-sone-ne-eurovision-11927" }