“Ja kur kam bërë seks të çmendur”, nxehet keq Roza Lati: T’ju vijë turp ordinerë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:02 14-10-2017 “Ja kur kam bërë seks të çmendur”, nxehet keq Roza Lati:  T’ju vijë turp ordinerë

Moderatorja Roza Lati është acaruar në lidhje me lajmin që kanë shkruar për të.

Përmes një postimi në Instagram, Roza ka publikuar një lajm me titull “Roza Lati: Ja kur kam bërë seks të çmendur”, që sipas moderatores është e gjitha shpifje.

“Nuk i kam nxjerrë nga goja kurrë këto fjalë t’ju vijë turp që shpifni dhe shpifni kaq shëmtuar. Nga ana tjetër faleminderit që merreni me mua vetëm për të bërë lajm. Plehra.  Faqe ordinere”, ka shkruar Roza mjaft e tensionuar. 

 

roza.pngrozi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026157140731812
array(1) { ["section"]=> string(82) "ja-kur-kam-bere-seks-te-cmendur-nxehet-keq-roza-lati-t-ju-vije-turp-ordinere-95895" }