Ja kush e mban titullin “Femra më e nxehtë e Instagramit” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 16-10-2016 Ja kush e mban titullin “Femra më e nxehtë e Instagramit” (Foto)

Ajo është vetëm 21-vjeçe por tashmë ka një karrierë të sigurtë si modele falë bukurisë dhe trupit perfekt, si dhe 700 mijë ndjekësve në Instagramin e saj.

Gabby Epstein nga Australia është kampione noti në qytetin e saj. Ajo postonte rregullisht fotografi me bikini gjatë stërvitjes por një ditë fotot e saj tepër të nxehta u përhapën masivisht në internet.

21-vjeçarja fiton mijëra dollarë në javë që kur ka nisur të reklamojë produkte nga firmat më të njohura të kozmetikës.

dsfw34t4y4yhhot_1.jpg

Screasdfasder343g.jpg

Scresd3qaregwgshot_1.jpg

Screesd3t3tghot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.32466006278992
array(1) { ["section"]=> string(66) "ja-kush-e-mban-titullin-femra-me-e-nxehte-e-instagramit-foto-56346" }