Ja kush e shoqëroi Ramën në kafe gjatë pushimit të Asamblesë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:46 23-04-2016 Ja kush e shoqëroi Ramën në kafe gjatë pushimit të Asamblesë

Gjatë kohës që Asambleja e PS-së kishte ndalur punimet për një pushim, kryetari Edi Rama preferoi të ulej në kafen aty pranë, i shoqëruar nga kolegët.

Në tavolinën e Ramës ishin ulur kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, drejtori i ALUIZNI-t, Artan Lame, ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla si dhe Besnik Bare me Fatmir Toçin.

Me mbylljen e mbledhjes së Asamblesë, Rama e konsideroi procesin si demokratik, ndërsa nuk komentoi tërheqjen e Arta Dades nga lista për Kryesinë e partisë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027519941329956
array(1) { ["section"]=> string(66) "ja-kush-e-shoqeroi-ramen-ne-kafe-gjate-pushimit-te-asamblese-38491" }