Ja kush është babai i Chloe, Zaimina Vasjari na prezanton burrin që i ka rrëmbyer zemrën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 22-01-2018 Ja kush është babai i Chloe, Zaimina Vasjari na prezanton burrin që i ka rrëmbyer zemrën (Foto)

Zajmina Vasjari tani e tutje do të jetë pa dyshim njëra nga mamatë më seksi të showbizit shqiptar.

Këngëtarja është në muajt e fundit të pritje së ëmbël dhe më në fund ka vendosur të na prezantojë babain e fëmijës së saj. Bukuroshja ka postuar në Instagram një foto ku ajo dhe i shoqi duken shumë të lumtur në pritje të fëmijës së tyre të parë.

2 bashkëshortët pritet të bëhen me vajzë, emri i së cilës do të jetë Chloe, dhe më në fund të gjithë e panë fytyrën e mashkullit i cili i ka rrëmbyer zemrën ish-misit shqiptar.

zaiii.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014105081558228
array(1) { ["section"]=> string(99) "ja-kush-eshte-babai-i-chloe-zaimina-vasjari-na-prezanton-burrin-qe-i-ka-rrembyer-zemren-foto-107547" }