Ja kush është bileta fituese e “Telebingo Shqiptare”

Publikuar tek: aktualitet, më 22:09 15-04-2018 Ja kush është bileta fituese e “Telebingo Shqiptare”

Është hedhur sot shorteu i përjavshëm i Telebongo Shqiptare.

Për çmimin e madh ka një fitues ndërsa fitues me dy linja janë 163 fitues. Për të të parë nëse jeni mes tyre, më poshtë numrat e shorteut të sotëm, datë 15.04.2018:

Xhiro_14_2018.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina kundravajtje në mes të qytetit, përplaset me trotuarin dhe plagoset shoferi
Ndahet nga jeta parakohe një prej themeluesve të Partisë Demokratike »
Article Logic
Execution time: 0.010766983032227
array(1) { ["section"]=> string(57) "ja-kush-eshte-bileta-fituese-e-telebingo-shqiptare-117021" }