Ja kush është doktoresha e preferuar e Erion Veliajt

Publikuar tek: politike, më 14:15 04-04-2016 Ja kush është doktoresha e preferuar e Erion Veliajt

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj duket se ka një doktoreshë të preferuar.

Në një foto të publikuar prej tij vihet re Veliaj që është gjunjëzuar përpara një vogëlushje e cila ka marrë rolin e doktoreshës teksa i bën vizitë kryebashkiakuat. E veshur me të baradha dhe e pajisur me stetoskop vogëlushja duket si një doktoreshë e vërtetë.

“Doktoresha ime! E kemi hapur Bashkinë për fëmijët, nga Zjarrfikset tek Klinikat Veterinare! Veç një brez i ri rritur me dashurinë për qytetin është garanci për Tiranën tonë!” shkruan Veliaj bashkangjitur me foton duke treguar edhe një herë se për të në qendër janë fëmijët.

erion_veliaj.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089800357818604
array(1) { ["section"]=> string(58) "ja-kush-eshte-doktoresha-e-preferuar-e-erion-veliajt-36794" }