Ja kush është Drejtori në Bashkinë e Durrësit që iu shkrumbua makina, dalin PAMJET

Publikuar tek: aktualitet, më 08:36 20-04-2018 Ja kush është Drejtori në Bashkinë e Durrësit që iu shkrumbua makina, dalin PAMJET Adi Gurra, Drejtori i Kulturës në Bashkinë Durrës

Pas djegies së një makine gjatë natës në qytetin e Durrësit polica ka arritur të identifikojë pronarin e saj.

Pronari i makinës tip BMW x5 është Adi Gurra, i cili mban postin e Drejtorit të Kulturës në Bashkinë Durrës. Policia ende nuk ka arritur të identifikojë autorin e ngjarjes dhe shkakun e saj, ndërkohë që po punon për zbardhjen e tyre.

Nga të dhënat e para dyshohet se kemi të bëjmë me një djegie të qëllimshme. Nga pamjet e dala pas djegies së makinës duket që ajo është djegur plotësisht.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020971059799194
array(1) { ["section"]=> string(88) "ja-kush-eshte-drejtori-ne-bashkine-e-durresit-qe-iu-shkrumbua-makina-dalin-pamjet-117580" }