Ja kush është i dashuri i këngëtares Orinda Huta. Lexoni rrëfimin për marrëdhënien me të

Publikuar tek: aktualitet, më 08:26 24-10-2015 Ja kush është i dashuri i këngëtares Orinda Huta. Lexoni rrëfimin për marrëdhënien me të Orinda Huta

Orina Huta, një këngëtare e suksesshme, prezantuese dhe njëkohësisht një nga vajzat më të bukura të ekraneve shqiptare, zbulon për publikun marrëdhënien me të dashurin e saj. Ai është moderatori i talentuar i ‘’Oktapod’’ në ‘’Vizion+’’, Turjan Hyska, së fundmi edhe nëndrejtor i Përgjithshëm i këtij televizioni.

Këngëtarja e sheh marrëdhënien me moderatorin në ndërtim e sipër dhe siç përgjigjet figurativisht për ‘’Gazeta Shqiptare’’, me “Tulla dhe llaç”.

Ja si e rrëfen marrëdhënien me të:

“Turjani është bekimi im në rrugën televizive dhe ai që më shtyn më shumë se vetja që të merrem me muzikë. Do të gënjeja nëse do të thoja që nuk ndikon, por ne kemi gjëra të përbashkëta, ndaj nuk kemi shpesh kundërshti në ide, apo vendime.

Mëngjesi dhe darka janë gjithmonë të bukura’’.

E pyetur se cili ka qenë viti më i vështirë për të dhe Turjanin, Orinda as që e mban mend:

“Mmm. nuk e kujtoj...”, përgjigjet ajo shkurt.

orindaturi2

orindaturijpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta kundër devijimit të Vjosës, Bushati takohet me anëtarët e shoqërisë civile
A po emigrojmë më shumë sot? Ja grafiku »
Article Logic
Execution time: 0.012844085693359
array(1) { ["section"]=> string(93) "ja-kush-eshte-i-dashuri-i-kengetares-orinda-huta-lexoni-rrefimin-per-marredhenien-me-te-23863" }