Ja kush është mashkulli kryesor i Dafina Zeqirit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:34 01-03-2015 Ja kush është mashkulli kryesor i Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri është këngëtarja e cila ka patur gjithnjë vëmendjen e mediave dhe publikut edhe sa i takon jetës private.

Kjo ndoshta për faktin se këngëtarja është gjithnjë në formë dhe plot stil, ç’ka e bën atë të jetë ‘on top” dhe i jep mjaft origjinalitet.

Pas ndarjes nga Ledri, Dafi shfaqet shpesh në krah të “Money Z” për të cilin sot ka bërë edhe një koment bombastik në profilin e saj në ‘instagram’. Jo ka postuar këtë foto dhe ka shkruar : “Money Z, mashkulli im kryesor".

Meqë ra fjala, ç'puthje e ndjerë kjo!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02574896812439
array(1) { ["section"]=> string(53) "ja-kush-eshte-mashkulli-kryesor-i-dafina-zeqirit-4705" }