Ja kush është piktori i dytë më i famshëm shqiptar që u "josh" nga politika (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:18 09-01-2018 Ja kush është piktori i dytë më i famshëm shqiptar që u

Ai u komentua së tepërmi për stilin e tij dhe shfaqjen në publik me kapele kauboj.

Ish deputeti i partisë Socialiste Eduart Ndocaj e shijoi karriken e deputetit në Kuvendin e Shqipërisë për një kohë relativisht të shkurtër. Tashmë ai i është kthyer jetës së tij jashtë arenës politike dhe pasionit që ka për pikturën.

Në profilet e tij në rrjetet sociale, ish-deputeti Ndocaj shfrytëzon hapsirën që i dha njohja si deputet për të nxjerrë në pah anën tjetër të tij. Atë të një piktori. Megjithëse jo aq i suksesshmëm në pikturë sa kryeministri aktual, Eduard Ndocaj, reklamon punët e tij në të cilat nuk mungon as nuditeti.

Ja disa nga pikturat e ish-deputetit Ndocaj 

Screenshot_17.jpg

Screenshot_18_copy.jpg

Screenshot_19.jpg

Screenshot_20_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091979503631592
array(1) { ["section"]=> string(85) "ja-kush-eshte-piktori-i-dyte-me-i-famshem-shqiptar-qe-u-josh-nga-politika-foto-106015" }