Ja kush është prezantuesja e re e "Top Fest"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:51 10-02-2015 Ja kush është prezantuesja e re e

Këtë herë në drejtimin e “Top Fest” do jëtë një imazh krejt I panjohur më parë nga publiku. Top Channel konfirmon se 23-vjeçarja Dojna Mema, do prezantojë këtë sipërmarrje të festivalit të muzikës moderne

.

Dojna Mema është fytyra e re e “Top Fest”-it. Bukuroshja 23-vjeçare do të prezantojë sivjet edicionin e 12-të të festivalit të muzikës moderne shqiptare, një sipërmarrje e televizionit Top Channel.

Për herë të parë, prej ditës së sotme, Dojna e gjen veten përpara një publiku. Një përvojë, të cilën e reja po e shijon shumë dhe që e fitoi duke u bërë pjesë e një audicioni të zakonshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033132076263428
array(1) { ["section"]=> string(47) "ja-kush-eshte-prezantuesja-e-re-e-top-fest-2973" }