Ja kush është stafi që punoi me fushatën e Veliajt, e bën publike Ajola Xoxa

Publikuar tek: politike, më 13:25 19-06-2015 Ja kush është stafi që punoi me fushatën e Veliajt, e bën publike Ajola Xoxa Stafi i Veliajt

Bashkëshortja e kandidatit të ASHE pasi hodhi poshtë zërat se nuk ishte pjesë e mitingut përmbyllës së Veliajt mbrëmë në Tiranë, duke publikuar foton e saj në miting, tashmë ka hedhur edhe një tjetër foto ku na njeh me njerëzit që punuan për Veliajn.

Të rinjtë në foto janë ata të cilët u kujdesën që fushata e kandidatit Veliaj të shkonte ashtu siç duhej dhe duket se zonja Xoxa është e kënaqur me punën e tyre pasi i quan “superstaf”.

“Superstafi i Tiranes, mbremë në mbylljen e fushates. Votoni nr. 6 #EVteam — me Tomi Qirushi, Marinela Lika, Dritan Dango, Maria Myridinas, Elton Kacidhja, Elian Hoxha dhe Albiona Sulo”, shkruan bashkëshortja e Veliajt duke bërë me dije dhe emrat e “supertafit”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091202259063721
array(1) { ["section"]=> string(81) "ja-kush-eshte-stafi-qe-punoi-me-fushaten-e-veliajt-e-ben-publike-ajola-xoxa-14005" }