Ja kush është tifozja e Partizanit që u plagos gjatë përleshjeve me policinë (Foto)

Publikuar tek: sport, më 20:27 30-10-2016 Ja kush është tifozja e Partizanit që u plagos gjatë përleshjeve me policinë (Foto)

Mediat kanë zbuluar identitetin e 18-vjeçares, tifoze e ekipit të Partizanit që humbi ndjenjat sot gjatë përleshjeve me policinë në shkallët e stadiumit “Elbasan Arena”.

Ajo është Trevisa Tusha, një tifoze e zjarrtë e Partizanit e cila kishte shkuar për të ndjekur ekipin e zemrës në ndeshjen me Skënderbeun, por pas mësymjes së policisë, vajzës së re i ka shpërthyer gazi lotsjellës përpara këmbëve duke e asfiksuar.

Ajo u dërgua me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Screendf33f3f3fhghhhot_1.jpg

Sdf3ff33ff3ffggshot_1.jpg

asd22d323f2f32f.jpg

sdc22f2f2fnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17135286331177
array(1) { ["section"]=> string(87) "ja-kush-eshte-tifozja-e-partizanit-qe-u-plagos-gjate-perleshjeve-me-policine-foto-57890" }