Ja kush është trendi më i ri i selfieve që po pushton rrjetet sociale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:48 20-07-2016

Trendi më i fundit i selfieve i quajtur “Fingermouthing” po përhapet masivisht nëpër rrjetet sociale.

Ky trend ka të bëjë me një shprehje të fytyrës e cila bëhet duke vënë gishtin pranë buzëve.

Fillimisht këtë trend e aplikoi modelja amerikane Kylie Jenner për revistën ‘Elle UK’, pasi nuk ndihej mjaft mirë me buzët e saj.

Ky trend filloi të përhapej me shpejtësi dhe është ndër më të aplikuarait e ditëve të fundit, si nga personazhe të njohur si Bella Hadid, Lily Allen, Kendall Jenner, Khloe dhe Kim Kardashian, po ashtu edhe nga njërëz të thjeshtë përdorues të rrjeteve sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026334047317505
array(1) { ["section"]=> string(75) "ja-kush-eshte-trendi-me-i-ri-i-selfieve-qe-po-pushton-rrjetet-sociale-47173" }