Ja kush është vajza që bëri Erdoganin dhe zonjën e tij të qajë. Në të vërtetë nuk mban shami

Publikuar tek: aktualitet, më 11:59 18-05-2015

Ajo quhet Blendina Dibra, është 16 vjeç dhe është nxënëse në shkollën e Medresesë në Shkodër.

Ajo pohon se fillimisht pjesë e programit ishin vargjet artistike në gjuhën shqipe por më pas u vendos të recitohej ajo poezi  në gjuhën turke për nder të Erdoganit. Blendina në të vërtetë nuk mban shami, siç mund të shihet edhe në kronikën e realizuar nga Agon Channel.

Ajo është shprehur e habitur për faktin që Erdogan u emocionua aq shumë duke shtuar se nuk e priste atë reagim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama ironizon kandidatin e djathtë: Krosi e ndriti Peshkopinë
Integrimi në BE, Hahn: Cilësi dhe jo shpejtësi, për përmbushjen e 5 prioriteteve »
Article Logic
Execution time: 0.011806011199951
array(1) { ["section"]=> string(97) "ja-kush-eshte-vajza-qe-beri-erdoganin-dhe-zonjen-e-tij-te-qaje-ne-te-vertete-nuk-mban-shami-11393" }