JA KUSH MERR PARATË NË TIRANË NGA TËRMETI, Bashkia miraton listën me 500 emra për 21 shtatorin (Të gjitha njësitë)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:19 04-12-2019 JA KUSH MERR PARATË NË TIRANË NGA TËRMETI, Bashkia miraton listën me 500 emra për 21 shtatorin (Të gjitha njësitë) Keshilli bashkiak i Trianes dhe lista e te demshperblyerve nga termeti i 21 shtatorit

Është publikuar lista e Bashkisë së Tiranës për banorët të cilët përfitojnë dëmshpërblim për dëmtimet e pësuara nga tërmeti i 21 shtatorit.

Sipas listës, 500 banorë përfitojnë dëmshpërblim për dëmtimet e shtëpive të tyre nga tërmeti i 21 shtatorit.

Njëkohësisht me këtë listë, me vendimin që u miratua dje në këshillin bashkiak të Tiranës, bashkia do të mundësojë 1 vit qera falas për të gjithë të prekurit nga tërmeti i fundit i 26 nëntorit në qarkun e Tiranës.

sadfoooo.jpg

suloo.jpg

xhumajja.jpg

zoni.jpg

avasasi.jpg

lilili.jpg

tyurii.jpg

sofkakak.jpg

pashooo.jpg

iraldo.jpg

cimimi.jpg

bedriui.jpg

mustafafafa.jpg

demiririr.jpg

eliii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009472131729126
array(1) { ["section"]=> string(118) "ja-kush-merr-parate-ne-tirane-nga-termeti-bashkia-miraton-listen-me-500-emra-per-21-shtatorin-te-gjitha-njesite-188413" }