Ja letra me ëndrrën e Fevziut për Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:58 06-03-2015 Ja letra me ëndrrën e Fevziut për Ramën Letra me ëndrrën e Fevziut

Të gjithëve, nga emisioni i mbrëmshëm i Fevziut ku ishte i ftuar kryeministri Rama, na mbeti “peng”, letra që mbante fshehur ëndrrën e gazetarit, të cilën ai ia dha kryeministrit.

Ja se ç’shkruhej në letrën me ëndrrën e Fevziut: “I nderuar zoti kryeministër,

Unë kam një ëndërr! Që në Shqipëri të mos bëjnë ligjin banda e banditë! Që në parlament të mos ketë më deputetë analfabetë dhe me precedent penal. Që të fortët të mos bëhen model për të rinjtë dhe ligji të jetë njëlloj për të gjithë”.

Newsbomb.al i uron Fevziut që t’i realizohet ëndrra megjithëse Rama tashmë i ka zgjedhur 10 fituesit të cilëve do ua realizojë ëndrrat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0037031173706055
array(1) { ["section"]=> string(44) "ja-letra-me-endrren-e-fevziut-per-ramen-5173" }