Ja me se e zëvendëson 'Të Paekspozuarit' e Ylli Rakipit News24, nis sot emisioni i ri

Publikuar tek: aktualitet, më 20:00 19-01-2018 Ja me se e zëvendëson 'Të Paekspozuarit' e Ylli Rakipit News24, nis sot emisioni i ri

Pas largimit të Ylli Rakipit me emisionin “Të pa ekspozuarit”, News 24 transmeton sonte emisionin e ri. 

Emisioni quhet “Shqiptarët për Shqiptarët” dhe do të drejtohet nga gazetarja Ola Bruko. Ky emision do të ketë në fokus humanizmin dhe dashurinë, ku do të tregohen histori shqiptare nga të gjitha trojet.

Transmetimi do të jetë çdo të premten ora 20.00.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidentohet rëndë 20-vjeçarja shqiptare në Itali, nënë e tre fëmijëve
Sidrit Bejleri tregon momentin e ndarjes nga jeta të vajzës: S’ishte e thjeshtë për t’u kaluar »
Article Logic
Execution time: 0.011851072311401
array(1) { ["section"]=> string(89) "ja-me-se-e-zevendeson-te-paekspozuarit-e-ylli-rakipit-news24-nis-sot-emisioni-i-ri-107204" }