Ja nga kush TV informohet Berisha, ndërsa pyet se cila ishte çanta me drogë e Tahirit brenda avionit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:34 26-08-2015 Ja nga kush TV informohet Berisha, ndërsa pyet se cila ishte çanta me drogë e Tahirit brenda avionit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka një televizion të preferuar nga i cili informohet për lajmet që ndodhin në vend. Në statusin për avionin me drogë të kapur në Itali, Berisha publikon foton e tij duke parë lajmet në televizionin “AbcNews”.

Ish-kryeministri pasi ka dëgjuar lajmet shtron pyetjen se cila ishte çanta e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, në avionin e kapur nga policia italiane.

“Gjeneral Trafiku dhe Mrika mbajnë të fikur prej dy vitesh radarët! Trafiku ajror i drogave vazhdon pandërprerë. Policia e Ramës njofton suksesin e madh, informon se Italianët kanë konstatuar se trafiku ajror i drogës nga Shqipëria në Itali vazhdon. Rastin e fundit i njoftuan italianet se kapën në Rimini avionin e drogës që erdhi nga Smokthina dhe që çunat e krimit i rruan bishtin! Mbetet vetëm të pyesim se cila ishte çanta e ministrit në avion??”-, shkruan Berisha në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009221076965332
array(1) { ["section"]=> string(105) "ja-nga-kush-tv-informohet-berisha-ndersa-pyet-se-cila-ishte-canta-me-droge-e-tahirit-brenda-avionit-19251" }