Ja pesë emrat që ka përdorur Elvis Rroshi, mes tyre Enver, Bashkim...

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:03 14-06-2016 Ja pesë emrat që ka përdorur Elvis Rroshi, mes tyre Enver, Bashkim...

Pesë emrat që ka përdorur Elvis Rroshi

Sipas Prokurorisë së Tiranës, kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Rroshi ka përdorur pesë emra të ndryshëm.

Në vende të ndryshme të Bashkimit Europian, Rroshi ka mbajtur emra të ndryshëm si Ervin Rroshi, Enver Rroshi, Enver Proshi. Përveç këtyre emrave, Elvis Rroshi mësohet se ka përdorur edhe emrin Bashkim Hallulli.
Elvis Rroshi u arrestua sot me urdhër të Prokurorisë për falsifikim dokumentesh dhe me dyshimet se ka fshehur dënimet pa i deklaruar ato në formularin e dekriminalizimit. Pas ndalimit të tij gjykata dha masën “arrest me burg”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.27015018463135
array(1) { ["section"]=> string(70) "ja-pese-emrat-qe-ka-perdorur-elvis-rroshi-mes-tyre-enver-bashkim-43428" }