Ja profili i dy banorëve lider në Big Brother, Zaida dhe Edisoni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:44 07-03-2015 Ja profili i dy banorëve lider në Big Brother, Zaida dhe Edisoni Zaida, Big Brother 8

Dy nga banorët e shtëpisë së BIg Brother 8 janë: Zaida dhe Edisoni.

Zaida 
35 vjeç, nga Delvina. Ka tre fëmijë dhe mban një lidhje shumë të fortë me familjen e saj. Nuk ka pasur një jetë të thjeshtë dhe peripecitë që ka kaluar e kanë bërë një grua të fortë, që di të përballojë vetë sfida dhe vështirësi. Nga BB kërkon vetëm një gjë: Çmimin e Madh. 
Edison 
33 vjeç, lindur në Dibër, jeton në Tiranë. Është larguar herët nga Peshkopia dhe për shumë vite ka bërë jetën tipike të një emigranti në Greqi dhe Itali. Është kthyer para pak kohësh dhe tani është në përshtatje me Tiranën, në kërkim të një pune dhe sistemimi të përhershëm. Është marrë me boks, por krejt ndryshe nga sa duket së jashtmi ai është i qetë, i qeshur dhe adhuron kafshët.

Edisoni, Big Brother 8

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018187999725342
array(1) { ["section"]=> string(68) "ja-profili-i-dy-banoreve-lider-ne-big-brother-zaida-dhe-edisoni-5264" }