"Ja pse Arjan Çani gënjen kur thotë se ka jetuar në befotrof"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:25 27-05-2016

Gazetari Arjan Çani është shprehur gjatë intervistës me djalin nga Shkodra, që ka jetuar në një shtëpi fëmije se edhe ai ka jetuar në Befotrof kur ka qenë i vogël.

Prindërit e linin në mëngjes dhe e merrnin pasdite pasi nëna e tij ishte studente në Shkodër, ndërsa babai ushtarak. Por sipas “Zathur” Arjan Çani gënjen sepse në atë kohë kishte kopshte dhe çerdhe pë çdo qytetar dhe e nuk bëhej fjalë për fëminjë të privilegjuar oficerash.  Sipas portalit nuk ka mundësi që Arjan Çani të ngatërrojë çerdhen me befotrofin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029638051986694
array(1) { ["section"]=> string(65) "ja-pse-arjan-cani-genjen-kur-thote-se-ka-jetuar-ne-befotrof-41695" }