Ja pse të gjitha grabitjet e mëdha kanë ndodhur ditën e enjte

Publikuar tek: aktualitet, më 21:57 09-02-2017 Ja pse të gjitha grabitjet e mëdha kanë ndodhur ditën e enjte

Disa nga grabitjet më të bujshme që kanë ndodhur vitet e fundit ka qëlluar të jetë ditë e enjte.

Sot u grabit një shumë e madhe parash që mendohet se shkon mbi 2 milion euro. Paratë ndodheshin në 8 thasë të grabitur dhe po transportoheshin drejt Rinasit, ku do ngarkoheshin në avion për t’u depuzituar jashtë shtetit.

Por nuk është koecidencë që disa nga grabitjet e parave të bankave kanë ndodhur të enjten.

Drejtori i Rendit dhe Sigurisë në Policinë e Shtetit, Gjovalin Leka, tha në “Opinion” se ditën e enjte bankat lëvizin vlerat monetare jashtë vendit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitet argjendaria në Sarandë
Skena 3D, si ndodhi grabitja e milionave sot në Rinas (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01074481010437
array(1) { ["section"]=> string(67) "ja-pse-te-gjitha-grabitjet-e-medha-kane-ndodhur-diten-e-enjte-68267" }