Ja pse u largua dyshja Kulla - Myftaraj nga "Zonë e Lirë"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:57 15-05-2016 Ja pse u largua dyshja Kulla - Myftaraj nga

Të premten e kaluar dyshja Myftaraj dhe Kulla munguan në emisionin “Zonë e Lirë”, në rubrikën e përjavëshme për diskutimin e çështjeve të aktualitetit dhe politikës. Arsyen pse dyshja ka munguar e ka shpjeguar analisti Ilir Kulla.

“Miq shumë prej jush më kanë pyetur pse kemi munguar bashkë me Kastriot Myftarajn tek “Zonë e Lirë” me Arian Çanin, prej tre javësh. E thjeshte miq çdo gjë që ka një fillim, e ka dhe një fund. Falenderoj Çanin dhe Myftarajn për 4 muaj spektakël”, sqaron Kulla.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054425954818726
array(1) { ["section"]=> string(59) "ja-pse-u-largua-dyshja-kulla-myftaraj-nga-zone-e-lire-40483" }