Ja rezultatet e javës së 23-të të Superiores, nesër Skënderbeu-Kukësi

Publikuar tek: sport, më 21:07 22-02-2015 Ja rezultatet e javës së 23-të të Superiores, nesër Skënderbeu-Kukësi

Janë mbyllur sot 4 ndeshjet e Kategorisë Superiore Shqiptare të javës së 23-të me këto rezultate:

 
  13:00 KF Laçi   -   KF Tiranë 3:0    
  13:00 FK Vllaznia   -   Apolonia Fier 2:0    
  16:00 KF Elbasani   -   Flamurtari Vlorë 0:1    
  16:00 FK Partizani   -   KS Teuta Durrës 2:1    

Nesër në orën 17:00 do të zhvillohet ndeshja përmbyllëse e kësaj jave Skënderbeu-Kukësi. Kukësi ndodhet momentalisht në vend të parë me 47 pikë dhe Skënderbeu në vend të 3-të me 44 pikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035068035125732
array(1) { ["section"]=> string(73) "ja-rezultatet-e-javes-se-23-te-te-superiores-neser-skenderbeu-kukesi-4150" }