Ja sa kushton smartfoni i ri Galaxy Note 7 nga Samsung (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:56 02-08-2016 Ja sa kushton smartfoni i ri Galaxy Note 7 nga Samsung (Video)

Gjigandi korean i teknologjisë Samsung, prezantoi sot smartfonin e ri Galaxy Note 7, me skanim të retinës së syrit, sensorë skanimi të gishtit dhe një sërë përmirësimesh të tjera.

Smartfonët fillojnë mnga 64 GB memorie të brendshme që mund t’i shtohet me një microSD me 256 GB. Pa kontratë smartfoni kushton 849.99 dollar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020367860794067
array(1) { ["section"]=> string(66) "ja-sa-kushton-smartfoni-i-ri-galaxy-note-7-nga-samsung-video-48543" }